ZİRVE YAPI

Profesyonel mühendis ve mimar kadromuzla inşaat sektörünün kişileşmiş tarzını değiştirmek, konfor ve teknolojiyi yaşam standartlarımıza katabilmek adına yoğun çaba göstermekteyiz..

İnşaat sektörlerde çalışanlarımızın, tüm iş ortaklarımızın ve müşterilerimizin takdiri ve güvenini kazanmış olmanın verdiği sorumluluk bilinci ile geleceğe yol alıyoruz.

ZİRVE YAPI hayata geçirdiği projeler, hem şirketin Kurumsal Sosyal Sorumluluk yaklaşımıyla örtüşmekte, hem de ona yeni değerler katmaktadırlar.
ZİRVE YAPI  , çalışanları ve yaşattığı değerleri ile bir bütündür. Tunsan ın en başta gelen sorumluluğu, vizyon ve misyonuna uygun hareket ederek tüm paydaşları için değer üretmek, davranış ve ilkeleriyle saygın ve örnek bir kurumsal kültür oluşturmaktır.

Başarma azmi, dürüstlük ve şeffaflık, müşteri memnuniyeti, küreselleşme ve topluma katkı Tunsan in temel değerleri ve kurumsal stratejisinin itici güçleridir.
Kurumsal saygınlığını müşteri memnuniyeti ve güveniyle kökleştiren firmamız, yılların tecrübe ve bilgi birikimini sürekli yeni teknolojilerle destekleyerek yarınların gereksinimlerine bugünden cevap vermek amacındadır.

Vizyon
Özel ve Kamu sektöründe gerçekleştireceğimiz tüm projelerimizde güvenirlilik ve kaliteden ödün vermeden; çağdaş ve teknolojik eserler ortaya çıkarmak, itibarlı ve aranan bir şirket olarak hizmetlerimize devam etmek

Misyon
Bugüne kadar her biri kendi alanının başarılı projeleri olan inşaat faaliyetleriyle, ülkemize kazandırmış olduğumuz eserlere; aynı azim ciddiyet ve kalite anlayışıyla yenilerini eklemek , ülkemiz ve halkımızın hizmetine sunmaktır.

HAYELLERİNİZİ ŞIK VE MODERN GÖRÜNÜM İLE YENİLİYORUZ…
İLETİŞİM